Oferujemy oryginalne części forda

Motorcraft oraz części zamienne wielu innych renomowanych dostawców

Serwis Forda Transita

Nasz Serwis dysponuje świetnie wyposażonym zapleczem technicznym, doświadczonym personelem, oraz doskonale zaopatrzonym magazynem części zamiennych. Dzięki temu czas naprawy pojazdu możemy skrócić do minimum. Nie marnujemy cennego czasu naszych Klientów!

Dzięki własnej linii diagnostycznej na stacji kontroli pojazdów mamy możliwość skontrolować naprawy przeprowadzone w naszym serwisie i oddać klientowi sprawny i przetestowany samochód.

Oferujemy oryginalne części Ford – Motorcraft oraz części zamienne wielu innych renomowanych dostawców. Zastosowanie tam, gdzie jest to możliwe tańszych materiałów eksploatacyjnych sprawdzonych firm, umożliwia obniżenie kosztów naprawy przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usługi serwisowej.

Współpraca z Klientami
Przyjmując samochód do serwisu, ustalamy zakres obsługi pojazdu, np.: przegląd okresowy / przebiegowy, przegląd olejowy lub naprawę bieżącącą według ustaleń z Klientem.

Po oględzinach i wstępnej weryfikacji określamy zakres naprawy, oraz, jeśli jest to wymagane, wykonujemy przed naprawą szacunkowy kosztorys. Mając na uwadze zadowolenie Klientów, monitorujemy koszty i zakres wykonywanego serwisu.

W razie konieczności rozszerszerzenia zakresu naprawy, staramy się na bieżąco informować o nieprzewidzianych kosztach.

Obsługa firm zarządzających flotami pojazdów odbywa się na ustalonych wcześniej indywidualnie warunkach współpracy. Jesteśmy przygotowani na serwisowanie samochodów wyposażonych
nawet w zabudowy o dużych wymiarach.

Uruchomienie własnej Stacji Kontroli Pojazdów pozwoliło nam zwiększyć
kompleksowość obsługi pojazdów naszych Klientów.

W oczekiwaniu na wykonanie usługi serwisowej istnieje możliwość skorzystania z poczekalni wyposażonej w barek z kawą i herbatą, TV, Wi-Fi.

Auto-Waś / ul. Kobiałka 28 / 03-044 Warszawa

+48 602 234 385

ZAREZERWUJ WIZYTĘ JUŻ DZIŚ